משרד: 09-7455549 | נייד: 052-2424361 | אימייל: cocus40@gmail.com

פעילות בבית ספר יסודי

פעילות בבית ספר יסודי

מתוך ההצגה

מתוך ההצגה

פעילות הצגה - קצב הקוקוס

פעילות הצגה - קצב הקוקוס

מתוך הפעילויות

מתוך הפעילויות

פעילות - חנכה

פעילות - חנכה

משובים מפעילויות

בכל שנה, בכל חג או יום מיוחד מחפשים פעילויות ייחודיות המעשירות וסוחפות את המשתתפים בחוויות יצירתיות המדגישות ערכים חברתיים וסביבתיים – בחרנו להפיץ מדגם קטן מבין מאות משובי הפעילויות שלנו -  אנו בקצב הקוקוס נשמח אם גם אתם תבחרו לעבוד עימנו. 

בי"ס אופק, רובע ט"ו, אשדוד (כרמית)  הפעלה מעניינת , יצירתית, שיתוף מוצלח של הילדים בהצגה. חיבור מרתק לסדנת היצירה בה יישמו הילדים באופן מעשי את התובנות על ידי יצירת חצוצרה לעצמם. מדריך מעולה עם יכולת ליצור קשר עם ילדים. מהתרשמותי הפעילויות התאימו לכל גילאי הילדים ויצרו מוטיבציה אשר סחפה את כל הילדים. תודה!

בי"ס ז'בוטינסקי,  בית שמש (לבנה אטיאס) נהנינו מאוד. כבר כמה שנים אני עובדת עם שמואל במס' מסגרות שונות עליהן אני אחראית. הפעילויות המיוחדות ששמואל מעביר מלמדות את הילדים באופן חוויתי ומעשי על הקשר שיש לאדם עם סביבתו. הפעילויות מלאות תוכן עם הפעלות ומאפשרות לילדים להוות גורם משפיע ! 

בי"ס אילון ת"א (אורלי) היה מקסים ומלהיב, בעיקר מרתק. הילדים נהנו לשתף פעולה ואנו המורים למדנו עוד כמה דברים מענייניים על איכות הסביבה. המדריך שמואל אטרקטיבי, נחמד, סמפטי, מלהיב, יודע לרכז את הילדים.

בי"ס מורשה ממ"ד ברכיה -  הפעילות היתה מהנה, הילדים בכל הגילאים למדו ונהנו מחוויה ייחודית ממנה הם למדו להשפיע על סביבתם ולהנות תוך כדי כך...ישר כוח.

רעננה, אירוע "איכות הסביבה" לכל בתי הספר היסודיים, בפארק רעננה (אריאלה כיתה ו') נכחתי עם תלמידי בפעילות המדהימה והמעניינת שלכם, היה מרתק כי הילדים ממש הבינו את המסר, השתתפו בהצגה ובסדנא. למרות כל הגירויים מסביב הצלחתם למרכז ולרתק אותם במסר סביבתי.  את החצוצרות העשויות מחומרי מיחזור, הילדים לקחו יחד איתם הביתה.

בי"ס אבן חן שוהם (ריקי אלי) הפעילות מגוונת, מהנה וחוויתית, פשוט "חבל על הזמן". 
 
העמותה לתפנית בחינוך נתניה (גלית בייקר) ההפעלה שנערכה למועדונית עולי צרפת, היתה חוויתית, יוצאת דופן, מעשירה - נהננו גם המורות. שמואל שלו הנו מדריך מקצועי, מעביר פעילות מגוונת, יודע להעביר את החומר לגילאים השונים, יודע איך להפעיל את הילדים, גם את הביישנים וגם את ה"מתעצלים". היה כייף.

בי"ס נעמי שמר נתניה (חגית שוורץ) הפעילות היתה מורכבת ומובנת יפה מאוד עם תוכן מעמיק. הילדים היו קשובים ומרותקים בשיתופי פעולה וביצירה מדהימה מחומרי מיחזור.


בי"ס קורצ'ק פ"ת חינוך מיוחד  היה נהדר, הילדים נהנו ושיתפו פעולה. יצרנו, הורים וילדים, כורסא לתפארת שזכתה להתפעלות בקרב כל המשתתפים. לסיום הפנינג הקרקס היה פשוט מדהים, כייפי ונהדר. הפעילות של שמואל שלו היתה מתאימה, תוססת , הפעילה את התלמידים , כולם נהנו, פעלו ושיתפו פעולה. המפעיל היה פשוט מקסים וענה על כל הדרישות, והחשוב ביותר שהילדים יצאו נפעמים מהפעילות. ישר כוחכם.
ש.י עגנון (ירחי סיגל, רכזת חברתית) ההתיחסות לנושא ה"קיימות"  בבית הספר "ש.י. עגנון" בנתניה מטרתה היא  לחולל שינוי  תודעתי, מתוך אמונה כי התהליך אשר עוברים תלמידנו בנושא זה יוביל לשינוי והטמעה בקהילה כולה. אשמח לסכם את יום הפעילות ולומא כי הפעילות הייתה מעניינת ומגוונת. פעילות לימודית וחוויתית שהשיגה את מטרתה. התלמידים גילו עניין בפעילות ושיתפו פעולה באופן מלא. יישר כח!
בי"ס עוז חולון חינוך מיוחד ביותר  שמואל מדבר לילדים בגובה העיניים, למרות המוגבלויות הקשות והצרכים שלהם הם נהנו מאוד. תודה על הכל במיוחד על היחס החם והאוהב לילדים. מופע אומנותי עם הרבה אביזרים, קצב של מוזיקה מצויין והכי חשוב אווירה טובה ונעימה.

 תודה רבה על יום כיף, יוכבד בשם כל ילדי ותושבי הישוב, מגרון הפעילות הייתה מגוונת, התאימה לכל הגילאים (2-10), ההדרכה הייתה מצוינת, מדריכים נחמדים ומתייחסים יפה לילדים, הילדים קבלו הסברים מעניינים, הרעיונות היו מקוריים מאוד, וכולם חוו הנאה וכיף ! הייחודי הוא המקוריות והחוסר שגרתיות, כאשר רוצים משהו שונה ממתנפחים למשל.
עפר עין-הבר, סמנכ''ל הפסטיבל 2008 ,כפר סבא ברצוני להודות לכל העוסקים במלאכה בחברת קצב הקוקוס על השתתפותכם בפסטיבל לתזמורות נוער 2008. השתתפותכם ביום מופעי החוצות בפסטיבל תרמה רבות להעשרת הפסטיבל, ותגובות הילדים וההורים היו מאד נלהבות. יחסכם ורצינותכם, הן בהכנות לפסטיבל והן בפסטיבל עצמו, היו גבוהות. אני ממליץ בחום לכל גוף שמעוניין להעשיר את פעולותיו בתוכן חינוכי, מעניין ויצירתי להיעזר בשרותי קצב הקוקוס ויצא נשכר.

רכזי יח"ס איתם עבדנו :
טלי אוריאלי - אשדוד
שרון אטנר – יח"ס רמלה
חגית אמסלם – יח"ס יהודה
זאב – יח"ס נתניה
 מתנסים איתם עבדנו:
 קהילתי מזרח, נתניה
מתנ"ס עולמות, פ"ת
יוקנעם
מתנ"ס רמת ורבר
מפעלי בית עמנואל
בית פוסטר, הרצלייה
נווה ארזים, חולון
מתנ"ס יגלום, בת ים
מתנ"ס חוויות צפון   
שובו אשדוד
מתנ"ס רמת בית שמש
מתנ"ס בית שמש
רשת קהילה ופנאי חולון
ישובים איתם עבדנו:
 שילר
גאולים
מושב ערוגות
משגב/עצמון
מושב קדרון
עין גב
שבי שומרון
טנא עומרים
בית אריה
לב השרון
ועוד רבים נוספים ....


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה